Darbo laikas: I - V 8:00 - 19:00 | Tel: +370 5 2460727; Mob. tel.: +370 685 34699

Spektrus akiniai

Pagrindinis / Straipsniai / Spektrus akiniai
Spektrus akiniai

Prietaisas „Spektrus“ yra skirtas individualiam naudojimui namuose ir darbe kūno bei akių funkcijoms pagerinti bei koreguoti. Prietaisas naudoja spalvas kaip psichologinius ir psichofiziologinius procesus sujungiantį faktorių. Dėka šiuolaikinių technologijų, panaudotų prietaiso „Spektrus“ gamyboje, jį lengva ir saugu naudoti.
Tai prietaisas, telpantis į ranką. Jis susideda iš tamsių akinių rėmelių ir vidinio elektroninio rato, esančio ant rėmelių vidinės pusės. Ant vidinio akinių rėmo yra šviesos emitoriai su 6 LED lemputėmis, po vieną kiekvienai akiai ir prietaiso kontrolė. Prietaiso kontrolė susideda iš dviejų mygtukų programų pasirinkimui ir pasirinktos programos indikatoriaus.
Šviesos emitoriai turi šias spalvas: violetinę, mėlyną, žalią, geltoną, oranžinę, raudoną. Prietaisas priskiriamas produktų kategorijai, veikiančių žemo voltažo režimu. Atsižvelgiant į apsaugos laipsnį prieš elektrošoką, prietaisas yra priskiriamas BF tipui (su vidiniu energijos tiekimu).
„Spektrus“ atitinka ТU 5156-001-37310965-2011 technines specifikacijas, yra tinkamas naudoti.

 

Panaudojimo metodas

Prietaisas tapo populiarus dėka jo efektyvumo ir saugumo. Jis yra naudojamas daugelio ligų prevencijai ir korekcijai.
Dėl panaudojimo universalumo, prietaisas gali būti naudojamas šiais atvejais:

 • socialinėje sferoje (stresinės situacijos ir jų pasekmės, psichosomatinei reabilitacijai ir korekcijai žmonėms, kurie patyrė natūralias ir industrines katastrofas),
 • gamybos ir administracinėse sferose (darbo metu darbuotojų ir darbdavių jėgų atstatymui, kai tai yra susiję su kenksmingomis darbo sąlygomis ir stresinėmis situacijomis),
 • kosmetologijoje (šviesos ir spalvų korekcijos per paskutinį dešimtmetį tapo pripažintu metodu, kuris duoda gerus rezultatus be kontraindikacijų),
 • sporte (patobulinant gerus rezultatus ir sutrumpinant organizmo atsistatymo laiką po krūvių),
 • medicinoje (profilaktikoje ir reabilitacijoje).

 

Indikacijos

Ilgalaikis prietaiso panaudojimas parodė, kad:

 • prietaisą naudoti yra saugu,
 • prietaisas padidina darbingumą, fizinį ir protinį potencialą,
 • padeda koreguoti organizmą,
 • stimuliuoja imunitetą ir organizmo apsaugines funkcijas,
 • sutrumpina reabilitacijos laiką ir gali būti naudojamas kartu su kitais gydymo metodais,
 • prailgina aktyvaus gyvenimo trukmę.

 

Spalvų terapija

Spalvos supa žmogų nuo pat jo gimimo. Laikui bėgant paaiškėjo, kad spalvų funkcija yra ne tik džiuginti akis. Mes visi žinome, kad gyvenimas Žemėje nebūtų įmanomas be šviesos. Taip pat yra žinoma, kad spalva yra šviesa, emisija, banga. Taigi, kaip ir bet kokia banga, spalva gali įtakoti materiją. Mūsų kūnai yra materija, kuri gali būti įtakota spalvos, kiekviena ląstelė unikaliai reaguoja į bet kokią spalvos emisiją.
Nuo senų laikų žmonės naudojo daugelį spalvų savybių. Šis metodas buvo plačiai naudojamas senovės Indijoje. Kadangi tuo metu nebuvo jokių dirbtinės šviesos šaltinių, žmonės naudojo saulės spindulius, spalvotus stikliukus bei dažytus audinius. Skirtingų epochų gydytojai paliko rankraščius, kuriuose aprašyta spalvų terapijos teigiama įtaka žmogaus organizmui.
Žymus mokslininkas Avicena spalvų panaudojimą paminėjo savo darbuose. Jis taip pat buvo tikras, kad už bet kokio fiziologinio negalavimo slypi psichologinės priežastys.
Per paskutinius šimtmečius mokslininkai ir specialistai, kurie savo darbe naudojo spalvas žmogaus organizmo korekcijai, atliko didelį darbą. Dabar visiškai aišku, kad spalvos padeda atsikratyti įvairių negalavimų. Spalva turi didelį gydymo efektą: padeda atsipalaiduoti, įgauti energijos, atsikratyti nuovargio ir koreguoja kai kuriuos psichologinius mechanizmus, nes šviesa ir spalva yra gero gyvenimo maistas ir natūralūs vitaminai, kuriuos mes nesąmoningai naudojame.
Moksliškai įrodyta, kad spalva daro didelę įtaką psichosomatikai ir žmogaus fizinei būklei, yra susijusi su skirtingais organizmo audiniais, kurie, veikiami įvairių faktorių gali būti harmonijoje arba suardyti organizmo balansą.
Viena iš priemonių, padedančių koreguoti organizmą, yra specialūs koreguojantys akiniai „Spektrus“, kurie yra tiriami įvairių šalių mokslininkų. Šiuose akiniuose pritaikyta technologija yra pagrįsta spalvų korekcija (chromoterapija) – atstatančia organizmą šviesos ir spalvos pagalba. Idėja yra ta, kad šviesa, kuri yra skirtingo ilgio elektromagnetinės bangos, prasiskverbia pro organizmo audinius ir atneša tam tikrą energiją, kuri yra svarbi organizmo atsistatymui. Schematiškai šis procesas galėtų būti pavaizduotas taip: šviesa, sugerta akių receptorių, išprovokuoja grandininę reakciją, kuri sukelia elektrinius impulsus ir stimuliuoja nervinę sistemą. Nervų stimuliavimas pasiekia smegenis, kurios esant tam tikroms sąlygoms, išskiria organizmui naudingus hormonus. Tokiu būdu yra pasiekiamas atsakas į tam tikrą spalvą.

 

Kontraindikacijos

Prietaiso nerekomenduojama naudoti:

 • vaikams iki 3 metų,
 • asmenims, sergantiems epilepsija,
 • asmenims, kuriems yra diagnozuotas vėžys ar augliai,
 • esant būklėms po organų ar audinių transplantacijos,
 • esant ūmiam akių uždegimui,
 • esant kitoms rimtoms ligoms.

 

Pasiruošimas procedūrai

Procedūrą geriausiai atlikti prieš valgį arba praėjus valandai po valgio. Po valgio daugelis organų įsitraukia į virškinimo procesą, taigi visa spalvos gydanti energija atitenka maisto virškinimui. Dėl šios priežasties organizmo atstatymo procedūra turėtų būti atlikta paėjus valandai po valgio.
Prašau atkreipti dėmesį, kad šis prietaisas yra pagalbinis įrankis, padedantis palaikyti harmoniją Jūsų kūne.
Vienos procedūros metu rekomenduojama pasirinkti ne daugiau 2 programų, atlikti ne daugiau 7 procedūrų per dieną, tarp procedūrų turėtų būti 1,5–2 val. pertraukos.
Pasiruošimas procedūrai:

 • pasirūpinti, kad netrukdytų joks triukšmas,
 • pritemdyti šviesą kambaryje,
 • procedūros metu reikėtų patogiai atsilošus sėdėti arba gulėti ir atsipalaiduoti.

Atsipalaidavimo metu mes kaupiame energiją ir valome organizmą. Rekomenduojame įsijungti gerą muziką, pasimasažuoti kaklą ir pečių juostą. Išimkite prietaisą iš dėžutės, įjunkite, nustatykite korekcijos programą, užsidėkite prietaisą ir pradėkite procedūrą. Procedūros efekto sustiprinimui rekomenduojame kartoti meditacijos tekstus (patvirtinimus).
Po procedūros reikėtų kurį laiką pasėdėti atsipalaidavus. Tuo metu spalva yra asimiliuojama to organo, kurį reikia koreguoti.
Norint pasiekti ilgalaikį efektą, procedūras reikėtų atlikti bent mėnesį. Maksimalus spalvų terapijos efektas pasireiškia per pirmas 7-10 dienų. Po pirmų 7-10 dienų kūnas pripranta prie koreguojančių spalvų ir kai kuriais atvejais gali jas atmesti. Tuo metu žmogus gali pasijusti blogiau. Nepaisant to, gydantys spinduliai tuo metu atstatinės kūną taip, lyg jie būtų kūno kaupiami.
Per sekančias 7-10 dienų organų regeneravimas prasideda dėl sukaupto potencialo. Po procedūrų kurso rekomenduojame ir toliau naudotis aparatu tam, kad būtų išsaugotas gydantis efektas.

One thought on “Spektrus akiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *